Loading...
Chvalovice – Hatě 179

All for Pets s.r.o.

Potkan nahatý
Potkan je nesmírně inteligentní, čilé zvířátko, zábavný kamarád pro děti i dospělé. Potřebuje hodně pozornosti, aby se necítil osamělý (v přírodě žije v koloniích). Nemáte-li čas věnovat mu alespoň hodinu denně, je lepší chovat potkanů více.
Činčila
Je to živé a poměrně chytré zvířátko, které si potrpí na čistotu. Samostatně chovaná činčila se necítí dobře, ztrácí chuť do života. Potrava: Speciální krmná směs pro činčily, seno, malé množství ovoce a zeleniny.
Myš barevná
Myš je aktivní, zvědavý a veselý hlodavec, který dobře šplhá a skáče. Péče o něj je snadná stejně jako jeho ochočení. Aktivita myší se stupňuje navečer a v noci. Myš je společenské zvířátko - chováme ji v páru či ve skupince.
Zakrslý králík
Zakrslí králíci mají většinou živou povahu. Jsou zvědaví, milí a přítulní, což z nich dělá oblíbené domácí mazlíčky. Hodí se i k dětem. 
Potrava: Seno, obilí, krmná směs, granule, zelenina a ovoce, tvrdý chléb na hlodání. 
Morče domácí
Morče domácí je domestikovaná forma jihoamerického hlodavce morčete divokého. Patří mezi oblíbené domácí mazlíčky hlavně v Severní Americe a Evropě.
Sysel Rychardsonův
Přeloženo z angličtiny-Richardsonův sysel, také známý jako dakrat nebo flickertail, je severoamerický sysel v rodu Urocitellus.
Morče domácí
Morče domácí je domestikovaná forma jihoamerického hlodavce morčete divokého. Patří mezi oblíbené domácí mazlíčky hlavně v Severní Americe a Evropě.
Myš bílá
Pokud si pořizujeme bílou myš, měli bychom si pořídit minimálně dvě. Myši jsou velmi společenská zvířátka, která velmi špatně snáší samotu.