Loading...
All for Pets s.r.o.

Dr. Dolittle's-Tiercenter

 

Bufo marinus
Ropucha obrovská je velká pozemní ropucha s domovinou ve Střední a Jižní Americe. Má velmi dobrou rozmnožovací schopnost.
Leguan
Leguán je nejznámější druh ještěra z čeledi leguánovitých. Obvykle má zelenou nebo našedlou barvu kůže. Rovněž také robustní nohy, dlouhý ocas a podélný hřeben zubovitých šupin na hřbetě.
Gekončik čínský
Gekončík čínský je středně velký druh gekona s noční aktivitou. Chováme je buď v páru nebo ve skupině, kterou tvoří jeden samec a několik samic.
Agama vousatá
Agama australská je denní ještěr z čeledi agamovitých, jiným názvem agama vousatá. Má žluté, světle hnědé až hnědočervené zbarvení. Je převážně hmyzožravá, ale část jídelníčku tvoří i rostlinná strava.
Želvy
popisek
Veleštír hojný
Opistophthalmus glabrifrons. Vyskytuje se v Africe. Tento štír vytváří nory. Je znám ze suchých oblastí s rozdílnou teplotou. Pokud je napaden, vydává cvrkavé zvuky.Je rozdílně zbarvený.
Chameleon jemenský
Chameleon jemenský je druh velkého chameleona žijícího v hornatých oblastech Jemenu a Saúdské Arábie. Je typický velmi vysokou přilbou a výrazným hrdelním hřebenem. Často je chován jako terarijní zvíře.
Oblovka žravá
Oblovka žravá je suchozemský plž obývající tropické lesy střední Afriky. Hlavní složku jeho potravy činí shnilé listy a spadané ovoce.